Grav Premium přichází

Admin 0 minuty, 15 sekundy 338 grav premium novinky

Včera, tj. 7. 12. 2020, byla představena speciální vývojová větev Grav Premium, která ve svém rámci nabízí vybrané doplňky s plnou profesionální podporou, avšak ve zpoplatněné verzi.

Brzy bude o Grav Premium přidán detailní článek. Prozatím odkazy na domovskou stránku Grav Premium a příspěvek na blogu, jehož autorem je Andy Miller.

Nalezli jste v článku chybu, ať již gramatickou nebo faktickou? Článek prošel pouze autorskou korekturou a drobné nedostatky, jako překlepy nebo chybný slovosled, se v něm mohou vyskytovat. Pokud je objevíte, pomozte příspěvek upravit oznámením přes kontaktní formulář nebo na e-mail. Budou vám vděčni nejen autoři, ale zejména ostatní čtenáři.

Pomozte Grav.cz prolinkovat. Projekt Grav.cz se za dva roky provozu rozrostl a ve starších příspěvcích na Blogu mohou být uvedeny pasáže, které by stálo za to prolinkovat na konkrétní související řešení, která jsou uvedena v následujících příspěvcích. Pokud takové objevíte, pošlete informaci přes komunikační kanály uvedené v předchozím nebo následujícím odstavci.

Diskuze k článku není k dispozici. Pokud ale máte k tématu článku podněty, připomínky nebo dotazy, je možné je sdělit ve skupině na Facebooku, kde se k nim vyjádří nejen autor, ale případně i další diskutující.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek