Web Grav.cz slaví první narozeniny

Vít Petira 0 minuty, 51 sekundy 363 milníky zprávičky

Dnes je tomu přesně rok, co došlo ke zprovoznění webu Grav.cz. Jak jsem avizoval v článku Prvních pět měsíců provozu webu Grav.cz, pronesu při této příležitosti několik slov.

Celkem bylo v blogu publikováno 37 článků (tento je tedy 38 v pořadí), od krátkých zpráviček ze světa Grav CMS, přes informační články upozorňující na chyby či prezentující užitečné doplňky, až po podrobné uživatelské návody. Orientační návštěvnost jednotlivých článků osciluje okolo 300 čtenářů. Dále pak vzniklo několik dalších příspěvků, které demonstrují možnosti Gravu.

Osobně vnímám, že se projektu nevěnuji v takovém rozsahu, jak jsem původně zamýšlel, nicméně hlavním důvodem je především to, že mi čas zabírají hlavní pracovní aktivity. Věřím, že se to v příštím roce života změní a i přes stávající pracovní vytížení naleznu více prostoru nejen k publikování článků, ale rovněž i k tvorbě dalších doplňků a české podpoře.

Mám prozatím příslib jednoho dalšího autora, tak rovněž věřím, že projekt Grav.cz nezůstane ve fázi One Man Show, ale komunita přispěvatelů se brzy rozroste.

Přeji všem uživatelům Grav CMS pohodové užívání v dalších letech.

Předchozí příspěvek Následující příspěvek